امروز: سه شنبه، 6 مهر 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

03/30 1400

همه چیزهایی که درباره پارچه فلامنت باید بدانید:

1- مشخصات پارچه تریکو فلامنت چیست؟
2- پارچه تریکو 
فلامنت مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟
3- نحوه چاپ طرحها و نقشهای مورد نظرمان روی این پارچه چکونه است؟
4- تفاوت پارچه فلامنت لباس با پارچه فلامنت ورزشی چیست؟
5- ویژگی های فلامنت لاکرا چیست؟
6- نحوه چاپ روی پارچه فلامنت 
لاکرا؟
پاسخ پرسش شماره 1
مشخصات پارچه فلامنت لاکرا چیست؟
از جمله مشخصات بارز پارچه فلامنت لاکرا حالت کشسانی آن است. فلامنت لاکرا به عنوان یکی از انواع فلامنت از حالت کشی خوبی برخوردار است. حالت کشی آن احساس راحتی و رضایت مندی را ایجاد می کند. پارچه تریکو فلامنت مقاومت بالایی در برابر فرسایش و سایش دارد و این مهم جزو ویژگی های بارز این نوع از پارچه فلامنت است.
اصولاً ما به دنبال پارچه ولباس هایی هستیم که به علت استفاده روزانه در برابر فشار و سایش مقاوم باشد. با توجه به ویژگی های پارچه تریکو فلامنت، که هیچ مشکلی در استفاده روزمره برای آن پیش نخواهد آمد پس گزینه مناسبی است. از جمله مواردی که هر مشتری ریزبین و دقیقی به آن توجه می کند مقاومت در برابر شستشو و ماندگاری پارچه است. 
این نوع پارچه فلامنت در برابر شستشو مقاوم بوده و ماندگاریش در حالت اولیه به گونه ای است که پس از شستشو و در زمان شستشو حات آن تغییر نکرده و در حالت اولیه باقی می ماند.
پاسخ پرسش شماره 2

پارچه تریکو فلامنت مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه فلامنت مرغوب بسیار نرم و لطیف بوده و در هنگام شستشو و پس از آن تغییر رنگ و تغییر حالت نمی دهد. فلامنت مرغوب دچار لول شدگی در هنگام دوخت نمیشود. به علاوه وارفتگی و ساییدگی نیز در آن مشاهده نخواهد شد. در نتیجه برای دوخت و تولید شلوار و البسه ورزشی بسیار مناسب بوده و همچنین در تولید انواع لباس های راحتی و مجلسی گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای است. 
پارچه فلامنت تریکو بافت ایران است که از نخ درجه یک کره ای تولید شده و در رنگ ها و طرح های گوناگون به بازار عرضه می گردد.
پاسخ پرسش شماره 3

نحوه چاپ طرحها و نقشهای مورد نظرمان روی این پارچه چگونه است؟

تنوع در طرح و رنگ پارچه بسیار مهم است. بسیاری تمایل دارند روی پارچه و لباس خود طرح و نقش های جذابی چاپ کنند. باید توجه کنید که پارچه لباس باید قابلیت چاپ داشته باشد. از ویژگی های جذاب و جالب پارچه فلامنت قابلیت چاپ روی آن با کیفیت بالا است.
پاسخ پرسش شماره 4

تفاوت پارچه فلامنت لباس با پارچه فلامنت ورزشی چیست؟

پارچه فیلامنت یا همانفلامنت از جمله الیاف مصنوعی مرغوبی است که به حالت اولیه و عادی در طبیعت وجود ندارد. در تولید پارچه فلامنت الیاف فلامنت با الیاف طبیعی دیگری چون پنبه و ویسکوز ترکیب می شود.
پارچه فلامنتی که برای تولید لباس از ان استفاده می شود بافت ظریف و لطیفی دارد و گاهاً برای زیبایی بیشتر براق بوده و برای راحتی بیشتر حالت کشسامی خوبی دارد. اما پارچه فلامنت ورزشی الیاف درشت تری نسبت به پارچه فلامنت لباس دارد.

پاسخ پرسش شماره 5

ویژگی های فلامنت لاکرا چیست؟

پارچه فلامنت لاکرا بسیار نرم و لطیف و راحت بوده و حالت کشسانی خوبی دارد. الیاف لاکرا حس راحتی و لطافت بیشتری را به این نوع پارچه فلامنت می دهد که رضایت مندی بیشتری را برای مصرف کنندگان آن به دنبال دارد. لباس هایی که از پارچه فلامنت لاکرا تولید می شوند مقاومت خوبی در برابر فرسایش، سایش و پُرز شدن دارند و همچنین در پروسه شستشو ماندگار بوده و تغییری در پارچه ایجاد نخواهد شد. برای مثال شلوار هایی که از پارچه فلامنت لاکرا تولید می شوند هرگز زانو نمی اندازند.
پاسخ پرسش شماره 6

نحوه چاپ روی پارچه فلامنت لاکرا؟

چاپ روی پارچه و لباس که زیبایی و جلوه خاصی به لباس می دهد و آن را متمایز می کند از جمله موارد جذاب برای مشتریان و به خصوص جوانان است. پاچ روی لباس بسیار پرطرفدار و جوان پسند است. 
برخی از انواع پارچه هنگام چاپ دچار مشکل می شوند مثلاً پارچه های پنبه ای رنگ را به خوبی جذب نمی کنند و در نتیجه قابلیت چاپ ندارند یا برخی دیگر رنگ را پس می زنند. پارچه فلامنت لاکرا با ویژگی و خواصی که دارد قابلیت چاپ با کیفیت بالا دارد در نتیجه پاسخگوی نیاز و علایق جوانان و مشتریان برای چاپ نقوش و طرح های زیبا روی لباس می باشد. در نتیجه پارچه فلامنت لاکرا برای تولید ست های راحتی زنانه، بچگانه و مردانه بسیار مناسب است. 
برچسب ها:
معایب پارچه فلامنت لاکرا، قیمت پارچه فلامنت سوزنی، پارچه فلامنت ونیزی چیست، قیمت پارچه فلامنت لاکرا، فلامنت گیاهی چیست، بافت پارچه فلامنت پنبه ای، پارچه فلامنت سوزنی چیست، پارچه فلامنت مانتو، قیمت پارچه فلامنت سفید، قیمت پارچه فلامنت مشکی، قیمت پارچه فلامنت کشی، قیمت پارچه فلامنت ورزشی، قیمت پارچه فلامنت کجراه، پارچه فلامنت چیست، پارچه فلامنت سوزنی چیست، پارچه فلامنت کشی، پارچه فلامنت مشکی، پارچه فلامنت ونیزی چیست، پارچه فلامنت ساده

میهمان
پاسخ 5 تیر 1400 12:07 سروه
پارچه فلامنت کشی چیه؟
مدیر کل
پاسخ 14 تیر 1400 10:54 admin
نقل قول: سروه
پارچه فلامنت کشی چیه؟
همراه گرای نساجی مدرن
 همانطور که در مقالات هم مطرح کردیم 
https://nasajemodern.com/flament
 اگر در فرآیند تولید از نخ لاکرا یا همان کش استفاده شود دارای خاصیت کشسانی می شود. به علاوه نوع نخ مصرفی در جلوه پارچه فلامنت بسیار تاثیر دارد به طوری که حالت مات و براق آن در انواع مختلف متفاوت است. 
عموماً از فلامنت لاکرا برای تولید لباس های ورزشی استفاده می شود. در حالی که فلامنت بدون لاکرا یا کش برای لباس های معمولی و مجلسی مناسب تر است.
پس تفاوت عمده پارچه فلامنت ورزشی با پارچه فلامنت لباسی در میزان لاکرا (کش) استفاده شده در آن است.  
جهت خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و انواع آستری می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود