امروز: شنبه، 1 آبان 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

03/11 1400

در انتخاب پرده به چه نکاتی توجه کنیم؟ (1)

اگر خانه کوچکی دارید :

بهتر است از پرده های به رنگ روشن و حتی الامکان پارچه های حریر هم رنگ دیوار استفاده کنید . این که نه تنها از زیبایی خانه چیزی کم نمیکند بلکه خانه را شیک و ساده و بزرگتر نشان میدهد .علاوه بر این میتوانید به راحتی از نور گیری پنجره استفاده کنید . حتما می دانید انتخاب رنگ های روشن و وجود نور بیشتر خانه را بزرگتر و دلباز تر نشان می دهد . اگر خانه کوچکی دارید به هیچ وجه سمت پرده های مخملی ضخیم و گلدار نروید . 


اگر سقف خانه کوتاه است

اگر سقف خانه کوتاه است به جای استفاده از والان و نقش و نگار های اضافه می توانید به یک قاب چوبی ساده بالای پرده کفایت کنید … . اگر بلندی پرده بجای این که فقط اندازه پنجره ها باشد از سقف تا کف زمین باشید . با یک خطای دید باعث میشود سقف بلند تر به نظر بیاید 


اگر نور خانه کم است : 

خوب در این صورت گفتن ندارد که انتخاب شما باید به سمت پرده های توری یا حریر نازک برود چون پرده اصولا برای کم کردن نور اضافه است اگر نور کافی ندارید استفاده از پرده های ضخیم و کلفت با رنگ های تیره اصلا عاقلانه نیست .  پرده های ساده حریر یا توری خانه را بهاری و مدرن نشان می دهد . 


اگر پنجره ها چند تکه هستند : 

اگر مثلا روی یک دیوار ۲ پنجره دارید که با هم فاصله کمی دارند در دوخت پرده آن دو را یکی کنید. خانه اینطوری پر ابهت تر و بزرگتر به نظر میرسد  .

حتما شما هم دقت کرده اید پرده پنجره پذیرایی وقتی عرض زیادی داشته باشد خیلی شیک تر و با شکوه تر است تا چند پرده کوچک که جدا جدا پرده شده اند. اما اگر فاصله پنجره ها زیاد بود و ناچار به استفاده از ۲ یا چند پرده روی یک ضلع دیوار شدید بین این پنجره مناسب ترین فضا برای نصب تابلو یا دکور کردن با استفاده از سنگ های انتیک است .

برچسب ها:
آستری، آستری پرده، استری، استر، آستر، استری پرده، قیمت آستر لباس، قیمت آستر ابریشمی، قیمت پارچه ساتن آستری، پارچه آستری مکرون، آستری رنگ، پارچه آستری ارزان، پارچه آستری رویال، پارچه آستری ژرسه، پارچه آستری نخی، قیمت پارچه آستری لباس، قیمت پارچه آستری پالتو، پارچه آستری مکرون، کجا پارچه ارزان است، قیمت پارچه آستری سفید، کانال پارچه ارزان قیمت، آستر دامن حریر، آستر مناسب برای پارچه حریر، پارچه ژرسه، پارچه آستری پاناما، برای پارچه حریر چه آستری مناسبه، پارچه آستری، قیمت پارچه آستری فلامنت، قیمت پارچه آستری لباس، قیمت آستر لباس، پارچه آستری طرح دار، کارخانه پارچه آستری، قیمت پارچه آستری ساتن، قیمت آستری ابریشمی، خرید اینترنتی پارچه آستری، قیمت پارچه آستری ساده، پارچه آستری ارزان، قیمت پارچه آستری لباس

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود