امروز: سه شنبه، 6 مهر 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

03/11 1400

معرفی جامع فلامنت | فیلامنت | آستر ساده

فلامنت پارچه­­ ای سفیدرنگ است که دارای کم­­ترین قیمت در بازار می­­ باشد و به­­ دلیل قیمت پایین­­ تر نسبت به آستر تابیده مات و یا آستر تابیده براق موارد مصرف دیگری به­­ جز آستری پرده (پارچه پشت پرده ای) پیدا کرده است.

پارچه فلامنت کاربردهای گسترده ای دارد. مثلاً به­­ عنوان روکش برای پیشگیری از کثیف شدن مبل­­ها به­­ کار می ­­رود و یا بعنوان چادر جشن تکلیف و ... مورد استفاده قرار می­­ گیرد .

فلامنت­ های گروه نساجی مدرن که با باند کارین تکس (KARIN TEX) و با رنگ باند مشکی یا قرمز یا آبی نفتی یا زرشکی یا آبی باز و با لوگوی کارین تکس به بازار ایران اراِئه می شود دارای وزن gr 5± 280 و عرض 3 متر می­­ باشد و رنگ آن شیری یا نباتی یا استخوانی است.

لازم به ذکر است هیچ تفاوتی بین کیفیت باند های با رنگهای مختلف وجود ندارد و علت تفاوت رنگ باندها فقط جهت امکان پیگیری نمودن و مشخص نمودن دستگاه تولید کننده آن عدل فلامنت است.

 کلیه الیاف فلامنت های کارین تکس با پنبه و ویسکوز ترکیب می گردد؛ که این باعث افزایش کیفیت فلامنت های کارین تکس شده و باعث می گردد این نوع فلامنت کمی براقیت پیدا کند.

همچنین کشسانی آن بالا رود. به علت وزن بالای فلامنت (آستر ساده) کارین تکس میزان عبور نور از این نوع آستر پرده کم است و در لمس, این پارچه آستری آهار دار است و ضخامت خوب آن حس می گردد. 

از آنجا که تار و پودهای آستری ساده کارین تکس ( KARIN TEX ) به صورت عمودی و افقی در هم تنیده شده اند و بافت پارچه یکنواخت می باشد. 

یعنی وزن پارچه به صورت متعادل در کل پارچه تقسیم شده است این نوع آستری هنگام نصب شانه نمی کشد و صاف قرار می گیرد و به علت تراکم بالا رد سوزن روی آستری باقی نمی ماند.

میهمان
پاسخ 11 خرداد 1400 17:47 پریا جمشیدلو
سلام
آدرستون کجاست؟
آیا فروش حضوری هم دارین؟
سپاس

مدیر کل
پاسخ 18 خرداد 1400 10:07 admin
نقل قول: پریا جمشیدلو
سلام
آدرستون کجاست؟
آیا فروش حضوری هم دارین؟
سپاس


همراه گرامی سایت نساجی مدرن
برای اطلاع از قیمت کلیه محصولات ما از جمله آستری، آستری پرده، پارچه فلامنت و همچنین جهت خرید آستری پرده و دیگر محصولات ما می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید. 

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود