امروز: سه شنبه، 6 مهر 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

04/29 1400

پارچه فلامنت یا فیلامنت (Filament) غالبا بنام فلامنت بیشتر مشهور میباشد.

پارچه فلامنت چیست؟

پارچه ها کلاً از نظر نوع الیاف در سه دسته پارچه های الیاف طبیعی با منشاء گیاهی، پارچه های الیاف طبیعی با منشاء حیوانی و پارچه های الیاف مصنوعی وجود دارند. 
پارچه فلامنت در دسته پارچه های الیاف مصنوعی قرار می گیرد با این تفاوت که درصدی از الیاف مصرفی در تولید آن را الیاف پنبه ای تشکیل می دهد. واضح است امکان تغییر درصد الیاف مصنوعی و طبیعی و همچنین نخ فلامنت در تولید پارچه فلامنت وجود دارد.

فلامنت گیاهی چیست؟

به پارچه های فلامنتی که با الیاف طبیعی تولید می شوند و منشا گیاهی دارند به پارچه فلامنت گیاهی معروفند.

همه چیز درباره فلامنت | فلامنت برای چه نیازی است؟
فلامنت جزو الیاف مصنوعی می باشد و بصورت عادی در طبیعت موجود نیست. در زمان تولید پارچه، الیاف فلامنت با الیافی همچون پنبه و 
ویسکوز که جزو الیاف طبیعی هستند ترکیب میشوند.
فلامنت را به دو گروه لباس های ورزشی و فلامنت برای لباس ها طبقه بندی می کنند، الیاف فلامنت ورزشی نسبت به فلامنت لباسی درشت تر است.
فلامنت لباسی دارای بافتی لطیف است در برخی حالت ها دارای براقیت میباشد و کشسانی آن خوب است.
فلامنت لاکرا 
لاکرا پارچه ایست که قدرت کشسانی خوبی دارد و بسیار راحت و لطیف می باشد.
فلامنت لاکرا بعلت وجود الیاف لاکرا به شما احساس راحتی و رضایت مندی می بخشد و لباس هایی با این ترکیب در برابر سایش و پرز شدن بسیار مقاوم است همچنین پارچه ی فلامنت لاکرا در شستشو مقاوم است و دارای ماندگاری بالایی است به همین علت هنگام پروسه شستشو، هیچگونه تغییری در آن دیده نمی شود.
در حالت اولیه این پارچه در زمان شستشو هیچ تغییری ایجاد نمی شود. یک تیشرت یا شلوار مردانه یا ست بلوز شلوار مردانه که در آن لاکرا بکار رفته باشد زانو نمی اندازد.
ویژگی پارچه فلامنت با کیفیت چیست؟
برای خرید آگاهانه پارچه فلامنت با کیفیت دقت کنید ویژگی های زیر را داشته باشد:
۱- نرم و لطیف باشد.
۲- تغییر رنگ ندهد.
۳- رنگ در طول پارچه یکسان باشد.
۴-عرض پارچه منظم و یکسان است.
۵- دچار پوسیدگی و لول شدگی نباشد.
۶- در برابر سایش بسیار مقاوم باشد.
7- تغییر حالت ندهد و دچار وارفتگی و آبرفتن نشود.

مزایای پارچه فلامنت 

 1. عدم پرزدهی
 2. ضد حساسیت
 3. تنوع در ظاهر از نظر براق بودن و مات بودن
 4. ثبات بالای رنگ و جنس در شستشو 
 5. ثبات نوری بالا
 6. ماندگاری بالا در برابر فرسایش و سایش
 7. نرمی و لطافت فوق العاده
 8. ضد قارچ
 9. مقاومت بالا در شرایط اسیدی
 10. قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست
 11. بدن نما نیست.
 12. چروک نمی شود.

معایب پارچه فلامنت
پارچه فلامنت جزو پارچه های مفیدی که مضرات و معایب خاصی در آن نمی توان دید. اما در صورتی که در بافت و تولید آن از ماده ی افزودنی تفلون که جهت افزایش مقاومت پارچه در برابر چین چروک و لکه و دوام آن در پارچه های صنعتی با الیاف مصنوعی به کار میرود و همچنین مواد مصنوعی مانند اکریلیک، نایلون، پلی استر و مواد شیمیایی پلاستیکی دیگر که به سبب خاصیت عایق بودن خود باعث تولید گرما هنگام پوشیدن لباس می شوند استفاده شود در نتیجه موجب عوارض پوستی مانند جوش، آکنه، کهیر و ... می شود. 

عرض پارچه فلامنت موجود در بازار چقدر است؟

با توجه به نوع کاربرد پارچه فلامنت در عرض های استاندارد و متفاوتی تولید می شود. عرض های 1 متر، یک و نیم متر، یک متر و 60 سانت، 2 متر و 3 متراز جمله عرض های رایج این توع پارچه در بازار است.

پارچه فلامنت ساده

پارچه فلامنت ساده به عنوان پرفروش ترین نوع پارچه فلامنت در بازار فروش کالیته رنگ متنوعی از آن وجود دارد. پارچه فلامنت ساده در مصارف گوناگون کاربرد دارد برای مثال در دوخت پشت پرده ای و برخی از لباس ها از آن استفاده می شود. البته بیشترین استفاده از پارچه فلامنت ساده در بیمارستان ها و مراکز درمانی است.

دسته بندی پارچه فلامنت

به طور کلی پارچه فلامنت به دو دسته فلامنت ورزشی و فلامنت بیمارستانی تقسیم می شود.

چاپ روی پارچه فلامنت لاکرا
تعداد زیادی از مردم چاپ روی لباس را دوست دارند و این بیشتر مختص جوانان است.
 برخی از پارچه ها در هنگام چاپ بسیار دچار مشکل می شوند مانند پارچه ی پنبه ای که رنگ را بخوبی جذب نمی کند و گاهی پس می زند و برای چاپ آن باید بسیار دقت شود و اصولی عمل کرد ولی عده کثیری از مردم علاقه زیادی به داشتن نقش و طرح بر روی البسه خود دارند و ایجاد طرحهای زیبا مستلزم چاپ نقوش زیبا روی البسه می باشد.
یکی از خاصیت های بسیار جالب پارچه فلامنت قابلیت بسیار خوب چاپ بر روی آن است.
پارچه فلامنت ورزشی
پارچه های فلامنت ورزشی در کیفیت مرغوب و عالی باید چه مشخصاتی داشته باشند؟ علت پر کاربرد بودن این نوع منسوجات چیست؟
پارچه های فلامنت ورزشی انواع مختلفی دارند و هر کدام با مشخصات خاصی بافته و تولید می شوند. آیا می دانید منظور از تراکم پارچه چیست و بر حسب چه فاکتورهایی انتخاب می شود؟ به نظر شما تفاوت پارچه های فلامنت با تترون و اسپان در چیست؟
بر حسب اینکه نیاز شما چیست و قصد تولید کدام نوع منسوجات ورزشی را دارید، می توانید از انواع پارچه های فلامنت، ویسکوز، کتان، فلامنت کجراه و … استفاده کنید. 
برای دوخت ست های ورزشی در هر فصل سال و با هر نوع آب و هوایی، باید مشخصات ویژه ای را برای پارچه های مورد استفاده در نظر بگیرید.
تفاوت پارچه فلامنت ورزشی با پارچه فلامنت لباسی
همان طور که قبلاً هم اشاره شد، پارچه فلامنت با درصدهای مختلف فلامنت تولید می شود. اگر در فرآیند تولید از نخ لاکرا یا همان کش استفاده شود دارای خاصیت کشسانی می شود. به علاوه نوع نخ مصرفی در جلوه پارچه فلامنت بسیار تاثیر دارد به طوری که حالت مات و براق آن در انواع مختلف متفاوت است. 
عموماً از فلامنت لاکرا برای تولید لباس های ورزشی استفاده می شود. در حالی که فلامنت بدون لاکرا یا کش برای لباس های معمولی و مجلسی مناسب تر است.
پس تفاوت عمده پارچه فلامنت ورزشی با پارچه فلامنت لباسی در میزان لاکرا (کش) استفاده شده در آن است.

پارچه های بیمارستانی کجراه، فلامنت و فلامنت پنبه ای

در سال های اخیر صنعت نساجی پیشرفت قابل توجهی داشته است. به خصوص در حیطه خدمات پزشکی نساجی خدمات قابل توجهی داشته است. که همین امر موجب پیشبرد روند پزشکی نیز شده است. 
پارچه های متنوعی از جمله پارچه های بیمارستانی برای مصارف گوناگون تولید و عرضه می شود که برای مصارفی چون بافت های پیوندی مانند رگ، تاندون مصنوعی و ... استفاده می شود.
در منسوجات عمومی بیمارستانی از پارچه های بیمارستانی متنوعی استفاده می شوند که بسیار پرکاربرد هستند. برای مثال  ماسک، گان، کلاه و لباس بیمار و ... از جمله پر مصرف ترین آن هاست.

پارچه فلامنت بیمارستانی از جنس کجراه:

پارچه فلامنت بیمارستانی کجراه مانند تترون از جنس پلی استر و ویسکوز بوده و تراکم بافت زیادی دارد به نحوی که بافت آن به صورت خط های کج دیده می شود. دلیل نام گذاری آن نیز همین است.  
این نوع پارچه فلامنت ضخامت و مقاومت خوبی دارد بنابراین برای لباس فرم کادر پزشکی بسیار مناسب است.

پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت:

تار و پود پارچه فلامنت بیمارستانی از جنس فلامنت همان طور که از اسمش پیداست از الیاف فلامنت بوده و قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد. این نوع پارچه در طرح ها و رنگ های متنوعی موجود است.
پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت با توجه به ویژگی ها و قیمت ارزان به عنوان پارچه یکبار مصرف برای لباس بیمار استفاده می شود. 

پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت پنبه:

تار و پود پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت پنبه ترکیبی از فلامنت و پنبه است. لطافت زیادی داشته و قیمت آن کمی از نوع فلامنتی آن بیشتر است. 
پارچه فلامنت بیمارستانی و پنبه ای که ترکیبی از فلامنت و پنبه هستند فقط در تار و پود با هم تفاوت دارند. پارچه فلامنت پنبه ای به خاطر داشتن الیاف طبیعی پنبه بسیار لطف بوده و در عین حال کمی گران تر از پارچه فلامنت ساده است.

پارچه فلامنت برای چه پوشاکی مناسب است؟

از آنجاییکه یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارچه فلامنت چهار فصل بودن آن است برای انواع لباس ورزشی زنانه، مردانه و بچگانه، لباس زیر زنانه، ماسک صورت و ... کاربرد دارد.
بنابراین تولیدکننده ها و در نتیجه مصرف کنندگان بدون نگرانی از تغییر فصل می توانند از این پارچه استفاده کنند.

رنگ بندی پارچه فلامنت

اصولاً تولید کنندگان رنگ های پر طرفدار پارچه فلامنت را تولید می کنند. بنابراین ممکن است پیدا کردن رنگ های خاص این پارچه آسان نباشد. 
اما جای نگرانی نیست از آنجاییکه در بافت این پارچه محدودیتی از نظر رنگ بندی وجود ندارد می توانید طبق سلیقه خود پارچه مورد نظرتان را سفارش دهید.

قیمت پارچه فلامنت | هیچ ارزونی بی حکمت نیست

قیمت پارچه فلامنت به نوع و کیفیت نخ مصرفی و بافت، کیفیت رنگ و ... بستگی دارد. از قدیم هم گفتن هیچ ارزونی بی حکمت نیست، مسلماً هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت پارچه بیشتر خواهد بود. 

پارچه فلامنت خوبه؟

بارها برای فروشندگان و توزیع کنندگان پارچه فلامنت پیش آمده که از آن ها سوال می شود پارچه فلامنت خوبه؟ 
با توجه به ویژگی های جذابی چون مقاومت بالایی در برابر سایش، قابلیت کشسانی، لطافت، براقیت و چهار فصل بودن و طول عمر بیشتر نسبت به پارچه های مشابه جواب این پرسش پر واضح است.

آستری ساده پرده یا فلامنت

فلامنت یا فیلامنت واژه‌ای است به معنی الیافی بلند یا الیاف پیوسته، این کلمه متضاد شتیپل به معنی توده پشم یا توده نخ است. تنها فلامنت طبیعی موجود همان ابریشمی است که توسط کرم ابریشم تولید می‌شود. 

بقیه فلامنت‌های موجود در بازار ساخته شده از الیاف مصنوعی می‌باشد و از آنجا که قیمت این الیاف مصنوعی پایین است پارچه فلامنت تولید شده از این نوع الیاف نیز قیمت مناسبی دارد و این باعث گسترش موارد استفاده از پارچه فلامنت گردیده است. انواع مختلفی از فلامنت که در بازار وجود دارد عبارتند از:

1ـ فلامنت پرده‌ای

2ـ فلامنت ورزشی

3ـ فلامنت لباس‌های معمولی (جهت تولید تیشرت، سویشرت، شلوار زنانه و...)

4ـ فلامنت بیمارستانی که خود دارای دو نوع فلامنت ساده و فلامنت پنبه‌ای است

5ـ فلامنت لاکرا: این نوع فلامنت دارای الیاف لاکرا بوده و این نوع از الیاف باعث می‌شود ویژگی‌های زیر در این نوع فلامنت وجود داشته باشد.

الف ـ افزایش کشسانی این نوع فلامنت

ب ـ افزایش براق بودن پارچه و درنتیجه افزایش چشم‌نواز بودن این نوع فلامنت

ج ـ کاهش میزان سایش پارچه در طول زمان استفاده

د ـ افزایش میزان مقاومت پارچه هنگام شستشو و درنتیجه افزایش عمر پارچه

هـ ـ قابلیت چاپ طرح‌ها و عکس‌های مختلف برروی این نوع پارچه

فلامنت پارچه‌ای:

همه انواع فلامنت از نظر شیوه تولید دارای تار و پودهایی می‌باشد که به‌صورت عمود ی و افقی در هم تنیده گردیده‌اند و به همین علت به آن آستری ساده می‌گویند. در مقابل آستری ساده واژه آستری تابیده قرار دارد که در این نوع آستری تار و پودها به همدیگر پیچیده شده‌اند (مانند پیچیدن کابل‌های برق به همدیگر) و باعث می‌گردد بافت پارچه متراکم‌تر و مقاوم‌تر گردد. 

در بازار ایران هر دو نوع آستری یعنی آستری ساده و آستری تابیده تولید می‌گردد. که خود آستری تابیده به دو صورت آستری تابیده براق و آستری تابیده مات تولید می‌گردد.

آستری ساده علاوه بر ویژگی‌های فوق معمولاً به دو صورت فلامنت یک‌رو و فلامنت دورو تولید می‌گردد که فلامنت دورو فقط مصارف صنعتی داشته مثلاً در تولید ساق‌بندهای اسب به کار می‌رود و آستری یک‌ رو ( پارچه پشت پرده ای ) با هدف حفاظت از سایر لایه‌های پرده در منزل به کار می‌رود.


آستری یک‌ رو به علت تراکم پایین وقتی در مقابل آفتاب قرار گیرد بافت پارچه کاملاً مشخص می‌گردد که هر چقدر وزن آستر بالاتر باشد میزان عبور نور از آن کمتر می‌گردد. شرکت‌ های نساجی مختلف در ایران فلامنت را در وزن‌های گوناگون به بازار ارائه می‌دهند که شایع ‌ترین آن‌ ها وزن 280 گرم است و بعد از آن وزن‌ های 290 گرم و 300 گرم می‌باشد.

نساجی مدرن که به‌صورت تخصصی در زمینه آستری پرده و حریر ساده فعالیت می‌نماید فلامنت خود را در وزن 280 گرم و با باند کارین تکس ( KARIN TEX ) یا باند نساجی مدرن به بازار ارائه می‌دهد که همه آن‌ها دارای عرض سه متر می‌باشند و دارای کیفیت بالا می‌باشند. 

از آنجا که نخ استفاده شده در محصولات نساجی مدرن رنگ شده می‌باشد، کلیه محصولات نساجی مدرن دارای رنگ ثابت می‌باشند و با شست‌ و شو و یا اطو شدن رنگ آن‌ ها از بین نمی‌رود . 

الیاف به کار رفته در فلامنت نساجی مدرن با پنبه و ویسکوز ترکیب می‌گردد که این باعث افزایش کیفیت فلامنت‌ های نساجی مدرن می‌گردد و باعث می‌گردد این نوع فلامنت دارای کمی براقیت باشد و همچنین کشسانی آن بالا رود.

قیمت خرید پارچه فلامنت سوزنی ورزشی

پارچه فلامنت سوزنی به عنوان نوعی از پارچه تریکو بیشتر در تولید لباس های ورزشی و انواع تیشرت فلامنت سوزنی کاربرد دارد. پارچه های فلامنت سوزنی ورزشی در انواع بسیار متنوعی تولید و عرضه می شوند. حالت کشسانی مناسب این پارچه سبب می شود ورزشکار در انجام حرکات و تمرینات ورزشی راحتی فوق العاده ای حس کند. در توضیح قیمت خرید پارچه فلامنت سوزنی ورزشی باید بگویم:

قیمت پارچه فلامنت سوزنی ورزشی، در بازار به عوامل بسیار متعددی وابسته است. برخی عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع پارچه های فلامنت به شرح زیر است: 
1- کیفیت پارچه: مطمعناً کیفیت، جنس و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در تولید پارچه مهم ترین عامل تعیین کننده در قیمت پارچه است.
2- شرکت و برند تولید کننده پارچه: عمواملی چون کرایه حمل، گمرگ و ... باعث می شوند که پارچه های خارجی قیمت بالا تری نسبت به پارچه های ایرانی مشابه داشته باشند. در مراکز فروش پارچه خارجی و داخلی این تفاوت قیمت به وضوح قابل مشاهده است. 
3- روش خرید: خرید عمده و مستقیم، نسبت به خرید خرده و غیر مستقیم قیمت محصول را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد. 
4- نوع و جنس پارچه: مسلما نوع و جنس پارچه به طور مستقیم در قیمت پارچه اثر می گذارد. به طوری که مثلاً قیمت پارچه ویسکوز با قیمت فروش پارچه فلامنت، متفاوت است.
بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت پارچه فلامنت و آستری با ما تماس بگیرید و یا اینکه در اینترنت سرچ کنید.
برچسب ها:
معایب پارچه فلامنت، قیمت پارچه فلامنت، پارچه فلامنت ونیزی چیست، قیمت پارچه فلامنت لاکرا، فلامنت گیاهی چیست، بافت پارچه فلامنت، پارچه فلامنت سوزنی چیست، پارچه فلامنت مانتو، قیمت پارچه فلامنت سفید، قیمت پارچه فلامنت مشکی، قیمت پارچه فلامنت کشی، قیمت پارچه فلامنت ورزشی، قیمت پارچه فلامنت کجراه، پارچه فلامنت چیست، پارچه فلامنت سوزنی چیست، پارچه فلامنت کشی، پارچه فلامنت مشکی، پارچه فلامنت ونیزی چیست، پارچه فلامنت ساده، پارچه فیلامنت چیست، سوئیشرت شلوار زنانه فلامنت، پارچه فلامنت، فلامنت، فلامنت چیست، چه لباس هایی از جنس فلامنت هستند، شال و روسری نخی فلامنت، عمده فروشی پارچه ویسکوز فلامنت، پارچه فلامنت پنبه، پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی، فروش عمده پارچه فلامنت، جنس و کاربرد پارچه فلامنت، قیمت پارچه فلامنت، قیمت پارچه فیلامنت، مقالات فلامنت، پارچه فلامنت ورزشی درجه 1 صادراتی، قیمت خرید پارچه فلامنت سوزنی ورزشی، قیمت پارچه فلامنت سوزنی ورزشی درجه یک، تفاوت پارچه فلامنت ورزشی با فلامنت لباسی، خرید پارچه فلامنت کشی، پارچه فلامنت گلدار، تولید پارچه فلامنت مصنوعی، خرید اینترنتی پارچه فلامنت ورزشی، جنس پارچه فلامنت 


میهمان
پاسخ 11 خرداد 1400 09:48 محدثه ابراهیمی
سلام و ادب
قیمت محصولاتتون رو چطور میتونم مطلع بشم؟
ممنون

مدیر کل
پاسخ 16 خرداد 1400 22:57 admin
همراه گرامی سایت نساجی مدرن
برای اطلاع از قیمت کلیه محصولات ما از جمله آستری، آستری پرده، پارچه فلامنت و همچنین جهت خرید آستری پرده و دیگر محصولات ما می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
میهمان
پاسخ 17 خرداد 1400 15:32 میلاد
سلام برای پرده اتاق کودک چه نوع پارچه ای مناسب است؟
برای سرویس ملحفه کودک میشه از پارچه فلامنت استفاده کرد؟
تشکر
مدیر کل
پاسخ 18 خرداد 1400 09:41 admin
نقل قول: میلاد
سلام برای پرده اتاق کودک چه نوع پارچه ای مناسب است؟
برای سرویس ملحفه کودک میشه از پارچه فلامنت استفاده کرد؟
تشکر

نقل قول: میلاد
سلام برای پرده اتاق کودک چه نوع پارچه ای مناسب است؟
برای سرویس ملحفه کودک میشه از پارچه فلامنت استفاده کرد؟
تشکر

همراه بزرگوار نساجی مدرن
با توجه به مقاومت و نرمی پارچه فلامنت استفاده از آن برای سرویس ملحفه نوزاد پیشنهاد می شود.
برای آستری پرده اتاق کودک نیز می توانید از پارچه فلامنت استفاده نمایید که جهت خرید آستری پرده و پارچه فلامنت می توانید با گروه نساجی مدرن در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
برای خرید پارچه پرده ای می توانید با توجه به سلیقه و توان مالی هر نوع پارچه ای را انتخاب نمایید.
میهمان
پاسخ 18 خرداد 1400 09:43 azar
سلام
برای خرید آستری پرده و پارچه فلامنت نحوه سفارش و خرید به چه صورته؟

مدیر کل
پاسخ 18 خرداد 1400 09:52 admin
نقل قول: azar
سلام
برای خرید آستری پرده و پارچه فلامنت نحوه سفارش و خرید به چه صورته؟


همراه بزرگوار نساجی مدرن
جهت خرید آستری پرده و پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
 

میهمان
پاسخ 19 خرداد 1400 14:19 شکیبا
سلام
آیا پارچه فلامنت پرز می ده؟

مدیر کل
پاسخ 19 خرداد 1400 14:58 admin
نقل قول: شکیبا
سلام
آیا پارچه فلامنت پرز می ده؟

دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
مطابق با آنچه در سایت عنوان شده 
https://nasajemodern.com/flament/ 
پارچه فلامنت مقاومت خوبی در برابر فرسایش و پرز دهی دارد. پس با خیال راحت می توانید از آن برای مصارف مختلف استفاده کنید.
پارچه فلامنت در برابر آفتاب نیز مقاوم است به گونه ای که برای استفاده به عنوان آستری پرده گزینه مطلوبی است. 
https://nasajemodern.com/astari-parde
جهت خرید آستری پرده و پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
میهمان
پاسخ 19 خرداد 1400 20:08 علی
دلیل ارزونی پارچه فلامنت چیه؟
ایا تاثیری تو کیفیت پارچه فلامنت داره؟
میهمان
پاسخ 22 خرداد 1400 11:55 رحمتی
آیا میشه از پارچه فلامنت در تولید ماسک تنفسی در ایام کرونا استفاده کرد؟
میهمان
پاسخ 22 خرداد 1400 20:19 محسن آسوده
سلام.
پارچه فلامنت  تو طرح هاش، مثل رنگ ها که گفتید هم تنوع داره؟
میهمان
پاسخ 23 خرداد 1400 20:18 Hesam
لطفاًً تصاویر بیشتری از انواع فلامنت تولیدی خودتو بذارید
مدیر کل
پاسخ 24 خرداد 1400 10:43 admin
نقل قول: علی
دلیل ارزونی پارچه فلامنت چیه؟
ایا تاثیری تو کیفیت پارچه فلامنت داره؟

دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
گروه نساجی مدرن با سال ها تجربه مفتخر است به تولیدپارچه های با کیفیت فلامنت (فیلامنت). که با توجه حذف واسطه ها با قیمت مناسب به دست شما مشتری گرامی خواهد رسید.
مطابق با آنچه عنوان شده 
https://nasajemodern.com/flament/ 
پارچه فلامنت بسیار با کیفیت است و مقاومت خوبی در برابر فرسایش و سایش دارد. 
پارچه فلامنت در برابر آفتاب نیز مقاوم است به گونه ای که برای استفاده به عنوان آستری پرده گزینه مطلوبی است. https://nasajemodern.com/astari-parde
جهت خرید آستری پرده و پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
مدیر کل
پاسخ 24 خرداد 1400 10:48 admin
نقل قول: رحمتی
آیا میشه از پارچه فلامنت در تولید ماسک تنفسی در ایام کرونا استفاده کرد؟
دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
با توجه به ویژگی ها و تنوع طرح پارچه فلامنت، برای مصارف گوناگون بسیار مناسب است. همانطور که در مقالات مطرح کردیم https://nasajemodern.com/flament پارچه فلامنت در لباس ها بیمارستانی بسیار کاربرد داشته و مناسب است. بنابراین از این توضیحات واضح است که در جواب پرسش شما باید عرض کنم بله پارچه فلامنت در تولید ماسک های تنفسی در ایام کرونا گزینه مناسبی است.
جهت خرید پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
مدیر کل
پاسخ 24 خرداد 1400 11:02 admin
نقل قول: محسن آسوده
سلام.
پارچه فلامنت  تو طرح هاش، مثل رنگ ها که گفتید هم تنوع داره؟
دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
 همانطور که در مقالات هم مطرح کردیم https://nasajemodern.com/flament پارچه فلامنت در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود و بسیار پر کاربرد است. بنابراین از این توضیحات واضح است که در جواب پرسش شما باید عرض کنم بله پارچه فلامنتتنوع زیادی در طرح و رنگ دارد.
جهت خرید پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
مدیر کل
پاسخ 24 خرداد 1400 11:07 admin
نقل قول: Hesam
لطفاًً تصاویر بیشتری از انواع فلامنت تولیدی خودتو بذارید

دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
همانطور که در مقالات مطرح کردیم 
https://nasajemodern.com/flament/ 
پارچه فلامنت در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود.  ارسال تصاویر همه پارچه فلامنت با توجه به تنوع در طرح و رنگ غیر ممکن است. در صورت تمایل می توانید با توجه به کاربرد و نوع پارچه مدنظرتان با ما در ارتباط بوده و تصاویر بیشتری از پارچه فلامنت متناسب سلیقه تان مشاهده نمایید.
پس با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
میهمان
پاسخ 25 خرداد 1400 09:26 پریسا
آیا پارچه فلامنت برای مصارف ورزشی ضرر نداره؟ با توجه به عرق کردن ورزشکار و نیاز به عبور هوا
میهمان
پاسخ 25 خرداد 1400 09:42 بابک
تو متن گفتین که از پارچه فلامنت میشه برای لباس بیمارستانی استفاده کرد. آیا از نظر استریل بودن مشکلی نداره؟

مدیر کل
پاسخ 26 خرداد 1400 11:11 admin
نقل قول: پریسا
آیا پارچه فلامنت برای مصارف ورزشی ضرر نداره؟ با توجه به عرق کردن ورزشکار و نیاز به عبور هوا

دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
 همانطور که مطرح کردیم 
https://nasajemodern.com/flament/ 
فلامنت انواع مختلفی دارد. نوعی از آن از جنس پنبه مانند است و بسیار مناسب لیاس های ورزشی است و مشکلی از نظر تعرق ندارد چراکه هوا به خوبی جا به جا می شود.
جهت خرید پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.  

مدیر کل
پاسخ 26 خرداد 1400 11:12 admin
نقل قول: بابک
تو متن گفتین که از پارچه فلامنت میشه برای لباس بیمارستانی استفاده کرد. آیا از نظر استریل بودن مشکلی نداره؟


دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
 همانطور که در مقالات هم مطرح کردیم
https://nasajemodern.com/flament/
پارچه فلامنت برای لباس های بیمارستانی استفاده می شود و مشکلی بابت استریل بودن ندارد.
جهت خرید پارچه فلامنت می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
میهمان
پاسخ 26 خرداد 1400 23:35 ترنم
شرایط واسه خرید عمده پارچه فلامنت و آستری به چه صورته؟
میهمان
پاسخ 27 خرداد 1400 16:46 کوثر
آیا برای لباس بیمارستانی بهتر نیست از پارچه فلامنت پنبه ای با رنگ سفید استفاده شود؟
میهمان
پاسخ 30 خرداد 1400 02:08 پریناز
آیا پارچه فلامنت لباس های ورزشی با فلامنت لباس های مجلسی فرق داره؟
میهمان
پاسخ 30 خرداد 1400 02:34 ایزد
قیمت یه توپ پارچه فلامنت بیمارستانی چنده؟
میهمان
پاسخ 30 خرداد 1400 03:20 ندا
فلامنت علاوه بر آستری برای روکش مبل کاربرد داره؟میشه به عنوان روکش مبل یا پارچه مبل ازش استفاده کرد و با پرده یا آستری پرده ست کرد؟
چطور میشه از شما خرید کرد؟
میهمان
پاسخ 1 تیر 1400 09:20 سمیرا برزگر
آیا پارچه فلامنت در ضخامت های مختلف وجود دارد؟
برای آستری پرده در مناطق کوهستانی چه نوع آستری ای رو پیشنهاد می کنید؟
نحوه خرید آستری پرده به چه صورته؟
مدیر کل
پاسخ 1 تیر 1400 15:33 admin
نقل قول: ترنم
شرایط واسه خرید عمده پارچه فلامنت و آستری به چه صورته؟

دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
https://nasajemodern.com/flament/ 
https://nasajemodern.com/astari-parde
جهت خرید آستری پرده و پارچه فلامنت به صورت عمده و جزئی می توانید با ما در ارتباط باشید.
https://nasajemodern.com/index.php?do=feedback
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.

مدیر کل
پاسخ 1 تیر 1400 15:40 admin
نقل قول: کوثر
آیا برای لباس بیمارستانی بهتر نیست از پارچه فلامنت پنبه ای با رنگ سفید استفاده شود؟
دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
 همانطور که در مقالات هم مطرح کردیم 
تار و پود پارچه فلامنت بیمارستانی از جنس فلامنت همان طور که از اسمش پیداست از الیاف فلامنت بوده و قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد. این نوع پارچه در طرح ها و رنگ های متنوعی موجود است.
پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت با توجه به ویژگی ها و قیمت ارزان به عنوان پارچه یکبار مصرف برای لباس بیمار استفاده می شود. پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت پنبه:
تار و پود پارچه بیمارستانی از جنس فلامنت پنبه ترکیبی از فلامنت و پنبه است. لطافت زیادی داشته و قیمت آن کمی از نوع فلامنتی آن بیشتر است. 
پارچه فلامنت بیمارستانی و پنبه ای که ترکیبی از فلامنت و پنبه هستند فقط در تار و پود با هم تفاوت دارند. پارچه فلامنت پنبه ای به خاطر داشتن الیاف طبیعی پنبه بسیار لطف بوده و در عین حال کمی گران تر از پارچه فلامنت ساده است.
واضح است که به بودجه در نظر گرفته شما بستگی دارد. 
جهت خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و انواع آستری می توانید با ما در ارتباط باشید.
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.
مدیر کل
پاسخ 1 تیر 1400 15:43 admin
نقل قول: پریناز
آیا پارچه فلامنت لباس های ورزشی با فلامنت لباس های مجلسی فرق داره؟
 همانطور که در مقالات هم مطرح کردیم 
پارچه فیلامنت یا همانفلامنت از جمله الیاف مصنوعی مرغوبی است که به حالت اولیه و عادی در طبیعت وجود ندارد. در تولید پارچه فلامنت الیاف فلامنت با الیاف طبیعی دیگری چون پنبه و ویسکوز ترکیب می شود.
پارچه فلامنتی که برای تولید لباس از ان استفاده می شود بافت ظریف و لطیفی دارد و گاهاً برای زیبایی بیشتر براق بوده و برای راحتی بیشتر حالت کشسامی خوبی دارد. اما پارچه فلامنت ورزشی الیاف درشت تری نسبت به پارچه فلامنت لباس دارد. 
جهت خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و انواع آستری می توانید با ما در ارتباط باشید.
برای تهیه و خرید پارچه فلامنت و انواع پارچه آستری و پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.

مدیر کل
پاسخ 1 تیر 1400 15:44 admin
نقل قول: ایزد
قیمت یه توپ پارچه فلامنت بیمارستانی چنده؟
دوست و همراه گرامی نساجی مدرن
جهت اطلاع از قیمت ها و خرید آستری پرده و پارچه فلامنت به صورت عمده و جزئی می توانید با ما در ارتباط باشید.
برای تهیه و خرید انواع پارچه پشت پرده با شماره تلفن 09133013857 تماس بگیرید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود