امروز: سه شنبه، 6 مهر 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

03/11 1400


برای خرید آستری به چه نکاتی توجه کنیم؟

معمولا به هنگام خرید پارچه آستر پرده ای سوالات و ابهاماتی در ذهن مشتریان وجود دارد که آنها را برای خرید سریع و آسان دچار تردید می کند. تنوع پارچه آستری در بازار پارچه پرده ای بسیار زیاد است . این تنوع به لحاظ رنگ، جنس، متراژ عرض پارچه و کشور تولیدکننده آن می باشد. این تنوع بالا باعث می شود مشتریان ، به خصوص آن گروه که دچار وسواس هستند به هنگام خرید زمان زیادی را صرف انتخاب صحیح و به جای خود بنمایند .
 
ابتدا بهتر است در نظر بگیریم که پارچه آستر پرده ای بیشتر در چه مواردی استفاده میشود؟ و به هنگام خرید باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟
 
اصولا پارچه آستر پرده ای برای محافظت از پرده اصلی به کار می رود. از آنجا که پرده ها علاوه بر زیبایی و جلوه بخشیدن به منزل، برای ورود مناسب نور به داخل نیز به کار گرفته میشوند، پارچه های آستری که در پشت پرده اصلی قرار قرار می گیرند مانند مانعی در برابر نور مستقیم آفتاب، از پرده اصلی نگهداری می کنند. نور شدید می تواند به پرده آسیب جدی بزند و به مرور زمان باعث رنگ پریدگی و پوسیدگی آن میشود . اینجاست که آستر مناسب میتواند این آسیب ها را به حداقل برساند.
 
یکی دیگر از موارد استفاده از آستری، خاصیت حفظ دمای محیط می باشد. در زمستان ها از خروج هوای گرم و ورود سرما به داخل منزل یا محیط کار جلوگیری کرده و تابستان بالعکس عمل میکند. به این ترتیب مانند عایق عمل کرده و دمای محیط را متعادل نگه میدارد.
 
همچنین وجود آستری در زیر پرده زیبایی آن را چند برابر میکند و به آن فرم و ایستایی بیشتری می بخشد.
 
و در نهایت در شرایط لزوم راه ورود نور به داخل را کاملا می بندد.
 
حال که با موارد مهم و اصلی استفاده از آستری آشنا شدیم باید به دنبال بهترین نمونه از پارچه پرده ای آستری بگردیم و آن را به بازار معرفی نماییم . آستری فلامنت یکی از بهترین گزینه ها می باشد زیرا کاملا ویژگیهای نامبرده را دارا می باشد. جنس عالی و محکم آن، ورود نور به منزل را کنترل کرده و مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و شستشو دارد. همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد و به همین دلیل در بازار پارچه خریداران و طرفداران بسیار زیادی دارد .

 نساجی مدرن آماده است تا استری فلامنت را با بهترین کیفیت و قیمت به صورت مستقیم از کارخانه در اختیار شما قرار دهد. هر کجای ایران که هستید تنها با یک تماس سفارشات خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود