امروز: یکشنبه، 30 خرداد 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

03/11 1400

پارچه حریر ساده زردیکی ازپر کاربرد ترین پارچه های ست.

در صنعت مد ولباس خانمهای خوش سلیقه ویا سایر سنین مختلف از این نوع پارچه برای لباسهای مجلسی وپیراهن استفاده بهینه ای میکنند.

پارچه حریر به دلیل داشتن انعطاف بالا ،لطافت ونرمی وحال خاصی که دارد، مورد توجه اکثر خانمها به خصوص خیاط ها وحتی تولید کننده های کل وجز قرار گرفته است.

پارچه حریراز جمله پارچه های پر تقاضا در صنعت مد ولباس بوده است. همان طور که از اسم اینپارچه مجلسی حریرپیدا است. این پارچه دارای لطافت ،جنس نرم ،نازکی،خنک بودن ،خوش حالت بودن است.


آنچه که باید درباره استری بدانید

البته درصد به کار رفته ابریشم در آنها متفاوت است که نوع پارچه را تغییر میدهد مانند حریر ژرژت ،حریر کریشه، حریر کریپ ، حریر کریستال و غیره …

پارچه حریر راه راه سریکا هندیبسیار نرم و لطیف و سبک است. که از دیرباز اکثر سنین در فصل گرم سال مورد استفاده قرار گرفته و اکثر تولیدی ها وخیاطان در این فصل از سال تولیدی بیشتری نسبت به بقیه پارچه ها دارند.انتخاب مدل لباس حریر ساریکا هندی گلدار از بین طرح‌ها متنوع کار نسبتاً دشواری است.

همان طور که می دانید انتخاب پارچه مناسب برای دوخت انواع لباس بسیار مهم است و باید با توجه به مدل لباس با کاربرد آن، جنس پارچه را انتخاب کنید وپارچه حریر یکی از انتخابهای مهم در این زمینه می باشد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود