امروز: یکشنبه، 30 خرداد 1400

نساجی مدرن

nasajemodern

03/11 1400آستري ،  پرده ضخيمي از جنس كتان و يا پارچه اي با درصدي نايلون، ارزان قيمت و قابل شستشو است.اين پرده را معمولاً در زير پرده هاي گران قيمت تر و نازك مي آويزند. پرده انتخابي بر روي آستري ها اغلب حرير و يا توري است. به همين علت براي جلوگيري از تأثير ظاهر آستري بر پرده حرير و يا تور، آن را ساده و بدون طرح و به رنگ روشن مانند سفيد يا شيري انتخاب مي كنند. رايج ترين نحوه آويختن آستري به اين صورت است كه چوب پرده اي معمولي و جداگانه در نزديكترين فاصله با پنجره، به ديوار و يا سقف نصب كرده و پرده را به آن آويزان مي كنند.

از آنجا كه پرده هاي ضخيم از جمله آستري ها و مواردي كه پس از اين به آنها اشاره خواهد شد، درصد زيادي از نور مفيد خورشيد را در ساعات ديگر روز (پيش از ظهر) نيز هدر مي دهند، متحرك بودن آنها ضروري است. لذا يا مي توانيد آنها را به صورت دستي در طول ريل حركت داده و يا با نصب وسيله اي مخصوص، معروف به اتوماتيك در كنار پنجره، اين كار را با كشيدن يكي از طناب هاي عمودي انجام دهيد. به اين ترتيب پرده، به راحتي كنار رفته و روشنايي وارد مي شود. اين وسيله براي پنجره هايي كه به جهت عريض بودن براي پوشش آنها از پرده هاي دو تكه استفاده مي كنند نيز كارآيي بسيار داشته و با كمك آن، هر يك از تكه ها به طرفين پنجره كنار كشيده مي شود. به اين ترتيب مجبور نخواهيد بود براي كنار زدن آستري و كشيدن مجدد آن حداقل روزي دوبار نظم موجود در پرده حرير و يا توري روي آن را بر هم بزنيد.

ادامه دارد ....


 
گروه نساجی مدرن
تولید کننده انواع آستری پرده ، حریر ساده ،مات وبراق وهمچنین فلامنت می باشد با افتخار جهت مشاوره رایگان در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود