• تلفن: 45322083-031
  • همراه: 09133013857
  • ایمیل : info@nasajemodern.com

سوالات متداول

نساجی مـدرن سوالات متداول پیرامون آستر پردهای و حریر


آیا بین فلامنت (فیلامنت) و دو نوع آستر تابیده مات و تابیده براق تفاوتی وجود دارد؟

بله، اکثر کارخانه های تولید کننده آستر فلامنت، این نوع آستر را با وزن کمتر نسبت به دو نوع دیگر تولید می کنند و شایع ترین وزن این محصول gr 5±280 می باشد. ولی این سه جنس از لحاظ ظاهر شبیه به هم هستند و با لمس آن ها می توان تفاوت را احساس نمود. همچنین تراکم بافت در آستر فلامنت کمتر از آستر تابیده مات و تابیده براق (سوپر) است.

آیا با شستشوی مرتب کیفیت آسترها و حریرها افت پیدا می کند؟

خیر، یکی از ویژگی های اجناس گروه نساجی مدرن این است که پس از شستشو در دماهای مختلف تارها یا پودهای پارچه جمع نشوند و باعث چروکیدگی آستر نگردند هر چند توصیه می شود که انواع آسترها در دمای 32º - 28º شستشو گردند..

لازم به ذکر است که فرایند تولید حریرهای این گروه به صورتی است که پس از شستشوی حریرها بهتر است حریرها به صورت مرطوب نصب گردند (بدون اتوکشی)، که این روش نصب باعث می گردد چروک های ناشی از شستشو خودبه خود از بین بروند.

شستشوی مرتب

آیا اجناس شما چشم نوازی مناسبی دارند؟

بله، آسترهای تابیده براق و تابیده مات و فلامنت نساجی مدرن با پیشرفته ترین دستگاهها کالندر(کوبیده) شده اند و این عمل باعث زیبایی پارچه گردیده است به صورتی که می توانیم این ادعا را داشته باشیم که آسترها و حریرها به قدری زیبا هستند که خانه را از داشتن پرده اصلی بی نیاز می نماید.

اجناس

انواع حریر و آستر پرده ای شما در چه طیف رنگی ارائه می شود؟

کارشناسان خبره و باتجربۀ این شرکت باتوجه به سال ها تلاش و تجربه و پیگیری بر این باور هستند که استفاده از مواد رنگی مختلف در تولید پارچه و آستر می تواند کیفیت این اجناس را کاهش دهد. بنابراین این شرکت از کمترین رنگ ممکن بهره برده و فقط انواع آستری را در رنگ شیری (نباتی) تولید می نماید

انواع حریر

قیمت اجناس مختلف شما به چه میزان است؟

با توجه به اینکه قیمت دلار در بازار ایران ثابت نیست و بعضی از مواد تولید نخ و یا خود نخ مستقیماً از خارج از کشور وارد می شود قیمت تمام شدۀ کالاهای ما در روزهای مختلف متفاوت می باشد. بنابراین جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع آستر با دپارتمان آستر و حریر نساجی مدرن به شمارۀ 09133013857 (آقای حق شناس) تماس حاصل فرمائید.

قیمت اجناس

پشتیبانی آنلاین